УРОЛОГІЯ

insert image

Камені нирок - не вирок!

Ударно-хвильова літотрипсія (Дистанційне дроблення)

Літотріпсія – мінімально травматичний метод, що дозволяє проводити безболісне дроблення ниркових каменів в амбулаторних умовах.

Інші малоінвазивні методи лікування:

-ендоскопічні;

-лапароскопічні;

Літотриптор
Dornier Compact Sigma
(Німеччина)

Урологія в Харкові: діагностика та лікування в медичному центрі VILLA Medica

Одним з напрямків спеціалізації приватного медичного центру VILLA Medica є урологія. Це дисципліна, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань сечостатевої системи. Проблеми та дисфункції в цій сфері доставляють дискомфорт і біль пацієнтам. На щастя, всі вони успішно лікуються із застосуванням методів сучасної медицини. Своєчасний запис до уролога при появі перших симптомів дозволить оперативно провести діагностичні дослідження для виявлення хвороби на ранній стадії. У нашому відділенні урології використовується обладнання з Німеччини для ефективного лікування урологічних захворювань.

Коли потрібно записатися на прийом до лікаря уролога

Лікар приймає як чоловіків, так і жінок. Медична консультація уролога є першим кроком до одужання. Багато пацієнтів соромляться звертатися в лікарні при появі проблем в сечостатевій сфері, тим самим посилюючи свої статки. Якщо хвороба запущена, може знадобитися дорога і болюча хірургічна операція. Урологія в Харкові в нашому медичному центрі – це гарантія повної конфіденційності і ефективного лікування.

При наявності яких симптомів необхідно записатися на прийом до уролога в Харкові:

 • болю в нижній частині живота при сечовипусканні;
 • нетримання сечі;
 • присутність крові в сечі;
 • ниркові кольки;
 • часті позиви до відвідування вбиральні, при цьому немає відчуття повного спорожнення сечового міхура.

Найважливішим із напрямків урологічного центру є лікування пацієнтів з сечокам’яною хворобою. При цьому дроблення і виведення каменів з нирок без проведення хірургічної операції є вигідним перевагою і бажаним лікуванням. Медичний центр Villa Medica ми маємо можливості проведення дроблення каменів нирок і сечоводів на сучасному літотрипторі Dornier Compact Sigma. До симптомів сечокам’яної хвороби відносяться тягнучі, а іноді і гострі болі в попереку (ниркова колька), часті позиви до сечовипускання, можлива домішка крові в сечі.

Наш центр урології в Харкові займається лікуванням таких хвороб статевої сфери як еректильна дисфункція, яка може проявлятися у вигляді гнійних виділень, печіння і свербіння в області геніталій. Клініка урології VILLA Medica успішно діагностує і лікує такі поширені серед чоловіків старшого віку захворювання, як простатит і аденому простати. Якщо ці хвороби виявлено на ранній стадії, лікування можливе консервативними методами без операційного втручання.

Професійне лікування урологічних захворювань в Харкові

Стан органів сечостатевої сфери залежить від багатьох факторів. Негативно на здоров’я пацієнтів позначаються шкідливі звички, неправильне харчування, захоплення медикаментами, малорухливий спосіб життя, невпорядковане сексуальне життя. Кваліфіковані лікарі урологи запропонують Вам професійну допомогу. Лікування в нашому центрі складається з декількох етапів:

 • перша консультація у фахівця, збір анамнезу;
 • фізикальний огляд;
 • забір аналізів;
 • виписка направлення на проведення інструментальної та лабораторної діагностики.

Після проведення необхідних досліджень, уролог в Харкові поставить точний діагноз і призначить відповідне лікування. У більшості випадків, якщо це можливо, наші лікарі обходяться без хірургічних операцій. Так, вивести камені з нирок допоможе літотріптор для дистанційного дроблення ударними хвилями. А терапія з використанням технології Super Indactive System (сфокусована магнітотерапія високої інтенсивності) дозволяє ефективно позбутися від болю. У разі ж, якщо обійтися без хірургічної операції неможливо, фахівці застосовують ендоскопічні і лапароскопічні методи лікування. Після таких малоінвазивних операцій не залишається потворних рубців, а реабілітація займає лічені дні.

Уролог в Харкові: наші переваги

При виявленні перших тривожних ознак захворювань в сечостатевій сфері, записуйтеся на консультацію до фахівця. У медичному центрі VILLA Medica пацієнтам гарантовані професійні послуги уролога із застосуванням новітніх досягнень медичної науки. Плюси звернення до нас:

 • високий рівень кваліфікації персоналу клініки;
 • діагностика і лікування широкого спектру захворювань;
 • індивідуальний підхід до пацієнтів;
 • прозорі й адекватні ціни на урології в Харкові.

Не відкладайте візит до лікаря. Записатися на консультацію можна в онлайн-режимі або зателефонувавши за вказаними на сайті номерами телефонів.

Профілактика каменеутворення на основі останніх наукових даних!

Лікарі відділення

insert image
Савенков Володимир Ілліч
Уролог, хірург
Професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України. Стаж 34 роки.

Записатися на консультацію

insert image