1. Головна
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Дерматологія

ДЕРМАТОЛОГІЯ

insert image
 • діагностика, лікування та профілактика захворювань шкіри, в тому числі доброякісних і злоякісних новоутворень;
 • унікальні методики зовнішнього лікування хворих із захворюваннями шкіри (вульгарне акне, розацеа, псоріаз та ін.), нігтів і волосся.
 • ONLINE контроль лікування;
 • комплексне фізіологічне омолодження організму;

Консультація дерматолога в Харкові: ефективне лікування шкірних захворювань

Шкіра людини виконує безліч важливих функцій. Перш за все вона забезпечує надійний захист організму від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Саме вона є найбільшим органом нашого тіла. Шкірні покриви моментально реагують на зміни загального стану здоров’я. Новоутворення, висипання, грибкові ураження нерідко сигналізують про розвиток тих чи інших захворювань. У Харкові записатися на платний прийом дерматолога можна в медичному центрі VILLA Medica, де відвідувачам буде запропонований широкий спектр якісних медичних послуг, спрямованих на ефективну діагностику, постановку діагнозів і лікування виявлених захворювань. Наші лікарі-дерматологи в своїй роботі використовують сучасне обладнання і новітні досягнення медицини. Пацієнти гідно оцінять і доступну вартість лікування в нашому приватному медичному центрі.

Дерматологія в Харкові: що ми лікуємо

Хороший дерматолог в Харкові – це професіонал, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань. А оскільки в організмі всі системи і органи взаємопов’язані, лікарі суміжних напрямів також можуть порадити пацієнтові записатися на прийом до дерматолога, щоб він провів додаткові діагностичні обстеження і поставив максимально достовірний діагноз.

Скористатися послугами фахівців приватної дерматології в Харкові можна для вирішення широкого кола проблем, що стосуються здоров’я і стану шкіри, волосся, нігтів, слизових оболонок, в тому числі з тяжким клінічним перебігом, таких як:

 • акне, розацеа, шкірна форма вовчака, склеродермія, псоріаз, псоріатичний поліартрит, алергодерматозів, піодермія, грибкові захворювання;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення;
 • видалення родимок, родимих та пігментних плям ;
 • косметичні дефекти у вигляді розширених судин, чорних крапок, прищів, вугрового висипу, старіння шкіри.

У клініці дерматології практикуються ефективні індивідуальні програми лікування, спрямовані на загальне омолодження організму. Також, внаслідок раніше перенесених захворювань, до нас на обстеження можуть записатися пацієнти для діагностики і лікування таких поширених станів, як підвищена ламкість і ослаблення нігтьових пластин, волосся. Ми гарантуємо нашим клієнтам повну конфіденційність і ефективне позбавлення від багатьох недуг.

Кому і коли потрібні послуги лікаря-дерматолога?

Людська шкіра є надійним бар’єром на шляху інфекцій і бактерій, які прагнуть завдати шкоди організму. Але і вона сама потребує постійного догляду і своєчасного лікування. Запланувати візит в дерматологічний центр в Харкові слід відразу ж при виявленні наступних тривожних симптомів:

 • збільшення в розмірах шкірних утворень – родимок, папілом;
 • відчуття свербіння, почервоніння покривів, утворення набряків, гематом без видимих причин;
 • поява виразок на шкірі і слизових оболонках, гнійні виділення;
 • витончення нігтів, ламкість і випадання волосся;
 • висип, алергічні реакції.

Ці і багато інших проблем можуть бути викликані цілим рядом причин.Наш дерматолог в Харкові проведе необхідні діагностичні обстеження і візьме аналізи для визначення діагнозу. Наприклад, істотне збільшення родимок і папілом може бути ознакою онкологічних захворювань. Набряки і мішки під очима нерідко сигналізують про проблеми в роботі серцево-судинної системи або шлунково-кишкового тракту. Висипання і роздратування є реакцією організму на інфекції і збої імунної системи. До утворення грибка, шкірних виразок і гнійників приводить діяльність хвороботворних мікроорганізмів. Комплексна діагностика, яку Вам запропонують дерматологи в Харкові, допоможе встановити справжню причину недуги.

Послуги фахівця показані і тим пацієнтам, яких хвилюють вікові зміни. У молодості через гормональної перебудови в організмі людей турбують такі поширені явища, як прищі, вугрі, посилене вироблення шкірного сала, що призводить до закупорки пір. У старшому ж віці пацієнти стикаються з в’ялістю шкіри, зморшками, витончення нігтьових пластин і волосся. У дерматологічному відділенні медичного центру VILLA Medica спеціально для Вас будуть розроблені індивідуальні програми омолодження із застосуванням інноваційних процедур. Ретельно збалансована дієта і ведення активного способу життя також допоможуть максимально поліпшити стан шкірних покривів.

Запис на прийом до дерматолога в VILLA Medica

Для початку ефективного лікування і омолодження організму Вам потрібно консультація лікаря-дерматолога, записатися на яку Ви зможете в онлайн-режимі на зручний час. Огляд проводиться за стандартною програмою в залежності від скарг пацієнта. У відділенні дерматології є необхідне діагностичне обладнання для аналізу зразків тканини і постановки діагнозу. Консультація включає наступні етапи:

 • вивчення історії хвороби, збір скарг пацієнта;
 • огляд зовнішніх проявів захворювання на шкірних покривах;
 • забір зразків тканини або виділень для лабораторного аналізу;
 • виписка напрямки для проходження обстежень у інших фахівців при необхідності.

Чим більше інформації про спосіб життя, перенесені хвороби та негативні фактори зможе надати пацієнт, тим швидше буде поставлений точний діагноз. Послуги дерматолога – це не тільки діагностика і лікування, це також корисні рекомендації клієнтам. Дотримуючись їх, Ви зможете уникнути в майбутньому рецидивів.

Для кожного пацієнта лікар складе індивідуальний план лікування. Наприклад, у випадку з висипаннями, грибком, виразками, висипом досить пройти курс лікування із застосуванням медичних препаратів і ефективних мазей. Якщо ж в ході діагностики буде виявлена більш глибока причина захворювання, пов’язана з відхиленнями в роботі внутрішніх органів, потрібна відповідна терапія в тісній співпраці з фахівцями інших напрямків.

Лікування дерматологічних захворювань: переваги VILLA Medica

Основне завдання , яку ставлять перед собою професійні співробітники медичного центру, – здоров’я і щастя пацієнтів. Наша дерматологія в Харкові пропонує сучасний комплексний підхід до лікування. В ході проведення діагностики лікар аналізує весь масив факторів, що впливають на стан здоров’я клієнта. Завдяки такому підходу формується цілісна картина і призначається максимально ефективне лікування.

Переваги звернення в наш медичний центр VILLA Medica:

 • кваліфікований і досвідчений персонал;
 • високий рівень обслуговування, повна безпека і конфіденційність;
 • комфортні умови обстеження і лікування;
 • адекватні ціни;
 • широкий спектр послуг, що надаються.

Якщо Ви зіткнулися з неприємними симптомами, або бажаєте поліпшити загальний стан шкіри, зверніться до наших консультантів в онлайн-режимі. Вони дадуть відповідь на всі Ваші питання: яка вартість прийому дерматолога, використовувані методи діагностики і лікування, ціни на додаткові послуги. Приходьте до нас і ми обов’язково допоможемо Вам відновити красу і здоров’я!

Лікарі відділення

insert image
Савенкова Вікторія Володимирівна
Дерматовенеролог вищої категорії, косметолог
Доктор медичних наук. Стаж 25 років.

Записатися на консультацію

insert image