1. Головна
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Ортопедія і Травматологія

ОРТОПЕДІЯ І ТРАВМАТОЛОГІЯ

insert image

Унікальна інноваційна методика лікування і реабілітації з використанням суперіндуктівной системи (2,5 Тесла) при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату. З першої процедури полегшення болю, усунення блокади суглобів, прискорення процесів загоєння переломів, зняття м'язової напруги або зміцнення м'язів. Тривалості процедури – 10 хвилин.

BTL-6000 Super Inductive System

BTL-6000

Послуги ортопеда-травматолога в Харкові: записатися на консультацію

Причини захворювань опорно-рухового апарату і способи їх лікування – це предмет вивчення таких напрямків медицини, як травматологія та ортопедія. Дорослі та діти в процесі життєдіяльності схильні до численних травм, переломів, пошкоджень зв'язок і суглобів. Різні захворювання, в результаті яких людина відчуває болі в колінних суглобах або хребті, обумовлені і способом життя. При виникненні будь-яких симптомів і дискомфорту, в приватній клініці VILLA Medica Вас готовий прийняти кваліфікований травматолог в Харкові, провести консультацію і запропонувати відповідне лікування із застосуванням інноваційних методик. Записатися на прийом до приватного ортопеда Ви можете безпосередньо на сайті. Доктор прийме Вас у зручний час, проведе огляд і призначить ефективну терапію.

Индукционная магнітна терапія у відділенні ортопедії та травматології, Харків

Фізіотерапія широко застосовується для відновлення тканин після отриманих травм великих суглобів і хребта, а так ж зв'язок і кісток. Одним з найбільш ефективних методик є використання сучасної індукційної магнітної терапії. Впливаючи магнітним полем низької частоти на кінцівки або інші області тіла пацієнта, лікар-ортопед в Харкові домагається хороших результатів:

 • швидке полегшення болю;
 • прискорення процесів регенерації кісткової тканини для загоєння наслідків переломів кінцівок;
 • зняття функціонального м'язового блоку;
 • нормалізація загального стану, зняття напруги в м'язових тканинах.

Сприятливий вплив магнітного поля низької частоти також знімає болі при артритах, артрозах, аутоімунних захворюваннях з ураженням суглобів. Ефективність магнітотерапії можуть оцінити як дорослі, так і діти, які запишуться на прийом травматолога-ортопеда в нашому медичному центрі. Завдяки впливу високоіндуктівного магнітного поля крім відновлення нервових клітин і нервово-м'язових пучків поліпшується циркуляція крові і лімфи в області пошкоджених кінцівок і тканин, що призводить до насичення киснем і хімічними мікроелементами для якнайшвидшого відновлення.

Послуги травматолога-ортопеда в Харкові

Досвідчений ортопед в Харкові для полегшення стану пацієнтів використовує різні методи лікування: масаж, магнітну терапію, прописує необхідні медикаменти. Дуже важлива і правильна реабілітація: дієта з вмістом вітамінів і мінералів, ведення активного способу життя, комплексне виконання спеціально розроблених вправ. Наша приватна травматологія в Харкові готова запропонувати свої послуги при наступних проблемах опорно-рухового апарату:

 • остеохондроз і защемлення нервів хребетними дисками;
 • артрити, бурсити;
 • ревматизм, радикуліт;
 • розтягнення зв'язок, ушкодження суглобів;
 • усунення болю, що виникають через раніше отриманих травм і переломів.

Лікар ортопед-травматолог приймає пацієнтів в кабінеті з сучасним високоточним обладнанням. Кількість сеансів терапії визначається в індивідуальному порядку після збору анамнезу і детального вивчення історії хвороби. Істотне зниження болю відзначається вже після першого відвідування. А для повної нормалізації може знадобитися до десяти процедур. Під дією магнітного поля відбувається прогрівання тканин, вони швидше загоюються і відновлюються. Це відноситься як до кісткової тканини, так і шкірних покривів.

Якщо Вас цікавить лікування із застосуванням найсучасніших методів реабілітації, в тому числі високоінтенсивної сфокусованої магнітотерапії, Ви зможете записатися на прийом до травматолога, зв'язавшись з нашими онлайн-консультантами.

Отримати відповіді на всі Ваші питання можна під час консультації на прийомі у фахівця. Позитивний ефект лікування за допомогою методик, які пропонує приватна травматологія в Харкові в медичному центрі Villa Medica встигли оцінити сотні пацієнтів. Залишайте контактні дані для зворотного дзвінка, записуйтеся на візит до лікаря, і ми гарантуємо Вам медичні послуги європейського рівня!

Записатися на консультацію

insert image