КАРДІОЛОГІЯ

insert image

Комплексна діагностика захворювань серцево-судинної системи проводиться з використанням сучасних цифрових методів.

 • 12 канальна ЕКГ;
 • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ – (при болях, дискомфорті в грудній клітці, занадто частому або рідкому пульсі, перебоях, “завмирання" серця, запамороченні або непритомності);
 • ДМАТ (добове моніторування артеріального тиску) – при підвищеному або зниженому тиску, головних болях;
 • УЗД серця;

Приватний кардіолог в Харкові: діагностика та лікування захворювань серця

Захворювання серцево-судинної системи є однією з основних причин смертності в світі. Постійні стреси, перевтома на роботі, згубні звички і неправильне харчування негативно відображаються на її роботі. Даються взнаки також спадковість і не найкраща екологічна обстановка. Якщо Вас хвилюють стрибки артеріального тиску, болі в області грудної клітини і проблеми з кровообігом, приватний кардіолог в медцентрі Villa Medica запропонує Вам діагностику і лікування захворювань серця із застосуванням найбільш ефективних сучасних методик. Наша кардіологія в Харкові гарантує своєчасне виявлення захворювань серця, судин і всієї системи кровообігу в цілому. Професійна діагностика дозволить уникнути куди більш небезпечних наслідків у вигляді інсульту або гострого інфаркту міокарда, що призводять до раптової смерті пацієнта.

Консультація і прийом у кардіолога: коли потрібно звертатися

Підступність захворювань серця, судин і системи кровообігу в цілому полягає в тому, що на початкових стадіях вони практично ніяк не проявляють себе. З цієї причини, навіть якщо людину не турбують будь-які хворобливі симптоми, записуватися на прийоми у кардіолога для проходження діагностики та обстеження судин, вимірювання артеріального тиску необхідно хоча б один раз на рік. Лікар оцінить Ваш стан здоров'я та дасть цінні рекомендації на майбутнє. Є також довгий перелік симптомів, при регулярному появі яких кардіологічне обстеження необхідно провести негайно:

 • головні болі при стресах, фізичних навантаженнях;
 • хворобливі відчуття в області грудної клітини;
 • нудота і часті запаморочення можуть свідчити про захворювання судин і системи кровообігу в цілому;
 • пришвидшене серцебиття;
 • регулярні стрибки тиску, утруднення в грудній клітці, відчуття браку повітря в легенях – привід записатися на обстеження в приватний кардіоцентр в Харкові.

У пацієнтів з надлишковою масою тіла, діабетом, а також з пристрастю до алкоголю і паління високий ризик ураження коронарних судин і клапанів, розвитку ішемічної хвороби серця. Захоплення жирною їжею і фаст-фудом є одним з факторів виникнення холестеринових бляшок і тромбів в судинах системи кровообігу. Лікар-кардіолог в Харкові в приватному медичному центрі запропонує сучасні методи обстеження і діагностики захворювань серцево-судинної системи: ЕКГ, ДМАТ (добове моніторування артеріального тиску), УЗД серця.

Діагностика й обстеження при захворюваннях серця

Виявити патології і відхилення в роботі серцево-судинної системи дозволяють сучасні методи діагностики, які використовує кардіолог в Харкові в нашому медичному центрі. Так, за допомогою ЕКГ або електрокардіографії оцінюють частоту серцевих скорочень, виявляють гіпертрофію відділів життєво важливого органу. Ультразвукове обстеження дає можливість більш чітко розглянути серце і стан клапанів. Дана методика дозволить виявити органічні зміни, виміряти товщину стінок і судин, оцінити скоротливу здатність.

ДМАТ (добове моніторування артеріального тиску) – ефективний метод, необхідний для оцінки ризиків розвитку ішемічної хвороби серця. Наша клініка кардіології використовує даний метод діагностики при скаргах пацієнта на часто повторювані головні болі і перепади тиску. Важливе місце під час проведення першого прийому і обстеження займає і огляд шкірних покривів. Набряки на обличчі і кінцівках, що проступає сітка судин також можуть свідчити про наявність проблем з серцево-судинною системою. Кваліфікований лікар нашого медичного центру на основі зібраної інформації становить точний діагноз і пропонує максимально ефективне лікування.

Кардіологія в Харкові: переваги центру VILLA Medica

При появі будь-яких тривожних симптомів, пов'язаних з роботою серцево-судинної системи, потрібна термінова консультація кардіолога в Харкові. Відвідування державних медичних установ нерідко пов'язане з тривалими чергами і очікуванням прийому у спеціаліста.

Переваги медичного центру Villa Medica встигли оцінити сотні пацієнтів:

 • можливість записатися на прийом в онлайн-режимі на зручний для Вас час;
 • кваліфікований персонал – у нас працюють лікарі з великим досвідом роботи, доктори наук, професора;
 • наша кардіологія має сучасне обладнання для діагностики і відновлення;
 • лікування захворювань серця будь-якого ступеня складності, пропонуємо ефективні методики реабілітації;
 • лікар знайде індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Залежно від стану пацієнта лікар кардіолог за ціною максимально доступною складе програму лікування виявлених захворювань серця і судин. Також ми акцентуємо увагу наших клієнтів на правильний спосіб життя і профілактики захворювань. Збалансована дієта і відмова від шкідливих звичок допоможуть забути про будь-які недуги. Для отримання більш детальної інформації та запису на прийом до лікаря Ви можете звернутися безпосередньо до наших онлайн-консультантів.

Записатися на консультацію

insert image