1. Головна
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Ультразвукова діагностика

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

insert image

УЗ – апарат експертного класу SIEMENS Acuson S2000 оснащений конвексним, лінійним, внутрішньопорожнинних і фазовим метричним датчиками, що дозволяють виробляти високоточні дослідження:

 • серцево-судинної системи;
 • органів черевної порожнини і заочеревного простору;
 • нервової системи;
 • кістково-м'язової системи;
 • молочних і ендокринних залоз;
Siemens Acuson S2000

Siemens Acuson S2000

УЗД в Харкові: ультразвукова діагностика в медичному центрі VILLA Medica

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів – це високоточний метод діагностики. Регулярне проходження профілактичних обстежень за допомогою апарату УЗД в Харкові в приватному медичному центрі дозволить кваліфікованим фахівцям розглянути внутрішні органи пацієнта, досліджувати кровотік і своєчасно помітити новоутворення. Сучасне обладнання для ультразвукової діагностики – це апарати експертного рівня, призначені для виявлення максимально широкого спектру захворювань і постановки точних діагнозів. Запис в центр УЗД в Харкові можлива в онлайн-режимі. Ми гарантуємо нашим пацієнтам професійну ультразвукову діагностику за доступними цінами.

Коли і як часто потрібно проходити УЗД

Складно переоцінити значення регулярних профілактичних обстежень внутрішніх органів і тканин. Навіть якщо у людини відсутні скарги на стан здоров'я, відвідувати кабінет УЗД в Харкові рекомендується мінімум один раз на рік. Вартість ультразвукової діагностики навряд чи завдасть сильного удару по Вашому бюджету. Зате Ви будете на сто відсотків упевнені, що з Вашими внутрішніми органами все в порядку. А будь-яке захворювання, виявлене на ранній стадії (навіть якщо це злоякісне новоутворення), успішно виліковується завдяки досягненням медичної науки.

До свідчень для частішого проведення УЗД в Харкові можна віднести наступні фактори:

  • генетична схильність до онкології, у кровних родичів були виявлені пухлини;
  • ультразвукове дослідження серця і судин проходять при наявності скарг на задишку, біль в області грудної клітини, безпричинне підвищення температури тіла, прискорене серцебиття, набряки, запаморочення;
  • УЗД нирок, печінки та інших органів черевної порожнини проводять при періодично повторюваних болях, слабкості, пожовтіння шкірних покривів, частих позивах до сечовипускання;

УЗД діагност в Харкові проводить обстеження щитовидної залози при скаргах пацієнта на мерзлякуватість, пітливість, різкі зміни настрою, виявлення запалених лімфовузлів в області передньої частини шиї та ін.

Зверніть увагу: наш медичний центр пропонує широкий спектр послуг ультразвукової діагностики: лімфовузлів, молочних залоз, органів малого таза (чоловіка і жінки), кінцівок, м'яких тканин. Направлення на проведення УЗД в Харкові з застосуванням сучасного високоточного обладнання виписують і інші медичні фахівці для постановки діагнозу, а також для оцінки ефективності лікування при виявленні тих чи інших патологій.

Очевидні переваги УЗД

Даний метод досліджень володіє великою кількістю переваг. Одним з основних переваг називають його абсолютну безпеку для здоров'я. Високочастотні звукові коливання не завдають шкоди органам і тканинам нашого тіла, на відміну, наприклад, від рентгенівського випромінювання.А завдяки тому, що різні тканини по-різному проводять ультразвук, вдається отримати досить чітку картинку. Інші важливі переваги проходження УЗД в Харкові:

   • лікар отримує достовірну інформацію після проведення обстеження в режимі реального часу;
   • пацієнти не відчувають будь-яких негативних відчуттів;
   • не потрібно складна підготовка;
   • метод є загальнодоступним, підходить для людей різного віку і з різними діагнозами;
   • процедура забирає мінімум часу, а проводити її можна як завгодно часто.

В медичному центрі VILLA Medica лікар УЗД в Харкові використовує апарат експертного класу виробництва SIEMENS, що дозволяє проводити обстеження практично всіх органів, серцево-судинної та нервової системи, м'яких тканин, кінцівок, залоз. Комп'ютерна обробка сигналу видаляє максимальний відсоток шумів, в результаті чого на монітор пристрою виводиться чітке зображення. УЗД діагностика дає можливість візуально проникнути в найбільш важкодоступні області людського організму і помітити новоутворення мікроскопічних розмірів. Якщо ж говорити про недоліки, ультразвук має обмеження при діагностуванні деяких захворювань легенів і шлунково-кишкового тракту.

Запис на УЗ обстеження в Харкові

Якщо у Вас є показання для проведення дослідження за допомогою ультразвукового апарату, або напрямок виписано профільним фахівцем, пройти процедуру Ви зможете в нашому центрі VILLA Medica. Для цього достатньо заповнити форму на сайті для зв'язку з консультантом, який детально розповість, як підготуватися до УЗ обстеження. Так, якщо необхідно перевірити органи черевної порожнини, пацієнту потрібно відмовитися від їжі і пиття на деякий час за кілька годин до процедури. Очищення за допомогою клізми потрібно при дослідженні органів малого таза. Заборонено перед проведенням УЗД в Харкові споживати продукти, що призводять до підвищеного газоутворення: бобові, капуста, хлібобулочні вироби та ін. Бажано виключити з раціону солодощі, кава, алкоголь. Наш фахівець обов'язково ознайомить з пам'яткою для пацієнта, щоб діагностика показала максимально точні результати.

Сама ж процедура складається з наступних етапів:

   • очищення зовнішніх шкірних покривів в області проведення обстеження;
   • нанесення проводить гелю;
   • безпосередньо скринінг за допомогою УЗ датчика;
   • збір інформації з її подальшим аналізом.

Зазвичай сеанс триває не більше півгодини. Після його завершення лікар заповнює протокол і видає його на руки пацієнту. Також дані аналізів зберігаються в цифровому форматі і можуть бути передано до профільного фахівця. Як бачимо, ця неінвазивна і безболісна процедура дозволить оперативно отримати необхідну інформацію для постановки достовірних діагнозів.Дізнатися ціни на УЗД в Харкові Ви зможете на сайті центру, або під час спілкування з нашим консультантом. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також забезпечуємо повну конфіденційність. Ви обов'язково оціните професіоналізм нашого медичного персоналу і хорошу технічну базу. Для отримання більш докладної інформації достатньо заповнити форму зворотного зв'язку на сайті VILLA Medica.

Записатися на консультацію

insert image