1. Головна
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Дерматологія
 6. /
 7. Лапароскопічні операції в урології

Лапароскопічні операції в урології

insert image

За останні десятиліття лапароскопія здійснила справжню революцію у хірургії та відкрила великі можливості в оперативному лікуванні пацієнтів. Лапароскопічні операції в урології з'явилися порівняно недавно, проте встигли довести високу ефективність та набути широкого поширення.

Що являє собою лапароскопічна операція

Лапароскопія – сучасний метод хірургії, у якому не потрібні розрізи. Операція відбувається через невеликі проколи. Методика дозволяє уникнути високого травматизму, пов'язаного з перетином великої кількості тканин і перенести всю увагу лише на орган, що оперується.

Для виконання операцій у черевній порожнині роблять кілька проколів черевної стінки, через які встановлюють спеціальні порти для введення ендовідеокамери та інструментів. Потім, для створення робочого простору, порожнину живота вводять вуглекислий газ, який абсолютно безпечний. Лапароскоп передає зображення внутрішніх органів екран монітора.

Під час маніпуляцій хірург та операційна бригада одержують якісне, збільшене зображення, де можна детально вивчити анатомічні структури. Спектр лапароскопічних операцій, що виконуються, охоплює практично всю хірургічну патологію.

Багаторазове збільшення операційної картинки, сучасні ендоскопічні прилади, висока точність маніпуляторів дозволяють проводити найскладніші маніпуляції.

Переваги лапароскопії

Порівняно з традиційним оперативним втручанням лапароскопічні операції в урології мають низку переваг:

 • мінімальні травматичність тканин, крововтрата
 • менш виражений больовий синдром упісляопераційномуперіоді
 • швидка та відносно легка реабілітація
 • відміннийкосметичнийефект – ніяких грубих рубців та шрамів
 • менша ймовірність післяопераційних ускладнень, таких як спайковий процес, грижі
 • низький ризик розвитку інфекційних ускладнень
 • зниження потреб у лікарських препаратах під час реабілітації

Лапароскопічна хірургія вимагає від лікаря великого досвіду та високої кваліфікації, які досягаються протягом багатьох років роботи. Методика успішно замінила відкриту хірургію, оскільки зображення на екрані дає набагато більше інформації, порівняно з тим, що бачить лікар очима. Апаратура дає збільшення до 25 разів, тобто маніпуляції проходять як під мікроскопом. Оптика дозволяє розглянути об'єкт операції під різними кутами, що забезпечує великий огляд.

Слід зазначити, що лапароскопія підходить не всім пацієнтам, оскільки має низку протипоказань. Можливість проведення лікар оцінює індивідуально у кожному конкретному випадку після попередньої діагностики.

Можливі ризики

Лапароскопічні операції в урології – мінімально-інвазивна техніка з високим рівнем безпеки. При лапароскопічних операціях, як і за традиційних оперативних втручань, є можливість розвитку ускладнень, проте мінімальна. Для зниження ризиків інфекційних процесів під час операції та ранньому післяопераційному періоді пацієнти отримують внутрішньовенно антибіотики. При необхідності антибіотикотерапія може бути продовжена і надалі.

Імовірність пошкодження органів під час лапароскопічних маніпуляцій низька, тому що лікар контролює всі дії на екрані монітора. При дотриманні лікарських рекомендацій у реабілітаційному періоді пацієнти швидко йдуть до одужання та повертаються до звичного способу життя.

Види лапароскопічних операцій, які проводять лікарі медичного центру Villa Medica

Майже всі види операцій в урології можна виконати лапароскопічним шляхом, зокрема:

 • варикоцеле;
 • нефроптозі;
 • сечокам'яної хвороби;
 • гідронефроз;
 • пухлинах сечового міхура,нирок, передміхурової залози;
 • кістах та інших.

У нашій клініці лікарі проводять лапароскопічні операції: резекцію пухлини нирок , нефректомію, пієлопластику, пієлолітотомію, уретеролітотомію, висічення кісти нирки та ряд інших операцій, у тому числі високої складності.

Лише в окремих випадках хірург під час операції може прийняти рішення перейти до відкритого втручання. Причинами можуть стати сильна кровотеча, виражений спайковий процес у черевній порожнині або інші серйозні випадки, при яких необхідно забезпечити максимальну безпеку пацієнта.

У медичному центрі Villa Medica оперативне лікування проводять лікарі найвищої кваліфікації. Ми надаємо якісне, ефективне лікування, уважне ставлення та турботу про пацієнтів, подальше їх спостереження та профілактику захворювань. Для отримання детальної інформації, зв'яжіться з нами за вказаним телефоном.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

insert image